Girişimizi kalkışa hazırlıyoruz.

Kendi işinizi kurmak, kendi fikirlerinizi ve projelerinizi gerçekleştirmek için yola çıktınız. Heyecanınız, enerjiniz sağlam ama bir girişimci ve start up olarak önünüzde sonsuza gidiyormuş gibi uzanan koca bir yapılacaklar listesi var. Bir yandan hedef kitle ve müşterilerinize ulaşırken bir yandan girişiminiz ya da markanızı geliştirmek istiyor ancak tüm bunları hem hızlı hem de makul kaynaklarla yapmanız gerekiyor. Sizi anlıyoruz ve tüm bu ihtiyaçlarınız için Girişimci Paketi’ni sunuyoruz!

Girişimcilerin başlangıç seviyesindeki pazarlama ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri dileyene ayrı ayrı dileyene paket halinde, hızlı ve uygun maliyetlerle sunuyoruz.

Yılların deneyimiyle sizi ve markanızı uçuşa hazırlıyoruz!

Girişimcilerin ihtiyaçlarına uygun bir paket


Pakette neler var?

Tanıtım Videosu

Hedef kitleniz ve müşterileriniz için hazırladığımız, yapılan araştırmalara göre her bir dakikası binlerce kelimeye eşdeğer tanıtım videosuyla en etkili pazarlama aracına sahip olacak; kendinizi, girişiminizi, markanızı tanıtabileceksiniz.

3.000 TL + KDV

Websitesi Kurulumu

Günümüz dijital dünyasında internet sayfanız sizin ekibinizi, vizyonunuzu, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve iş modelinizi gösteren online vitrininizdir.  Yenilikçi tasarımlarla hazırladığımız vitrininizle dikkat çekeceksiniz.

2.500 TL + KDV

Fotoğraf Çekimi

Görsellik yeni nesil pazarlama ve reklam dünyasında her şey demek. Gerek sosyal medyada gerekse internet sitenizde kendinizi, ekibinizi, şirketinizi ve markanızı doğru ifade edecek profesyonel fotoğraflar ile bir adım daha önde olacaksınız.

1.500 TL + KDV

Başlangıç seviyesinde ihtiyacınız olacak tüm çözümlerimizi dilerseniz paket halinde de alabilir; tanıtım videosu, web sitesi ve fotoğraf çekimine çok daha uygun koşullarla sahip olabilirsiniz.

Girişimini büyütmeye hazır mısınız?

Parazit'le şimdi tanışın; girişiminizi, markanızı büyütelim, güçlendirelim, daha çok kazandıralım.